O Nas

Często powracam pamięcią do początków...

Firma powstała w 1990 roku. Odtąd życie naszej rodziny uległo ogromnej przemianie, nabrało dodatkowego tempa i wigoru, nabrało swoistego kolorytu niczym piękne bukiety i wiązanki kwiatów z naszej kwiaciarni. Pamiętam te niezapomniane, ciepłe pogawędki o nas i o przyszłości naszej rodziny, o naszej kwiaciarni, o kwiatach i o naszych klientach. Kwiaciarnia stała się naszym drugim domem, stała się miejscem w którym jednoczyliśmy się jako rodzina. Mijały dni, mijały tygodnie i miesiące, mijały lata. Nasza Kwiaciarnia prosperowała coraz lepiej mieliśmy coraz więcej stałych klientów.

Wiele myślałam o nowych rozwiązaniach marketingowych mających na celu podniesienie profesjonalizmu naszej kwiaciarni oraz rozszerzenie oferty świadczonych przez nas usług.

Z ogromnym zainteresowaniem naszych klientów spotkał się pomysł dowożenia kwiatów pod wskazany adres oraz prowadzenie sprzedaży wysyłkowej w kraju i za granicą. Z dumą muszę powiedzieć, że moi pracownicy to prawdziwi profesjonaliści , potrafiący wyczarować piękno z każdej rośliny. Doskonale znają swoją profesję, bo systematycznie zgłębiają tajniki zawodu. Profesjonalne przygotowanie, plastyczne uzdolnienia i wyczucie estetyczne są cenione przez naszych klientów. Ich grono systematycznie rośnie dzięki fachowej i miłej obsłudze. Nie obce są nam aranżacja i wystrój wnętrz roślinami żywymi i sztucznymi.

Ogromnie dużo miejsca w swojej filozofii działania poświęcamy obsłudze naszych klientów. Ten serwis internetowy jest również elementem tej strategii.

Współpracujemy z kwiaciarniami internetowymi. Przyjmujemy i relizujemy zamówieniana z całego świata na różnego typu kompozycje kwiatowe i upominki dbając o terminowość ich doręczenia.

Śledzimy najnowsze trendy florystyczne. Jesteśmy otwarci na realizację indywidualnych pomysłów i wizji naszych klientów.

Chcemy by każdy z naszych klientów wyszedł od nas z odczuciem, że jest dla nas kimś wyjątkowym i będzie przez nas obsługiwany w sposób wzorcowy. Wierzę, że nasz nowy projekt - Wirtualnej kwiaciarni spotka się z dobrym przyjęciem z Państwa strony i skłoni Was do korzystania z naszych usług również tą drogą.